Foto-vest: Na Sajmu automobila izloženo 15 brendova

autor: J.V.
Sajam automobila foto Vanja Keser

Hala „Čair“ ugostila je ovog vikenda četvorotočkaše, ali i auto centre i servise, a zainteresovani mogu u Nišu da se upoznaju sa modelima “Ford”, “KIA motors”, “Fiat”, “Toyota”, “Citroen”, “Great Wall”, “Škoda”, “Renault”, “Dacia”, “Nissan”, “Mazda”, “Motogrini”, “Jepp”, „Peugeot”, “Hyundai”.

Prema rečima organizatora, “Peugeot 308” sa novim dizajnom u Nišu ima svoju svetsku sajamsku premijeru.

Osim ovog modela, prvi put u Srbiji su na „Auto moto festu“ izloženi i atraktivni terenac “Mazda CX5”, zatim “Fiat 500L” sa novim izgledom, “Toyota C-HR”, “Citroen C3”, “Renault Captur” promenjenog izgleda, “Škoda Rapid”, “Ford Fiesta”, “Nissan Qashqai” i najprodavaniji dvosed u svetu “Mazda MX5”.

Ulaz na Sajam košta 200 dinara, a zainteresovani mogu da pogledaju izložene modele do nedelje 8. oktobra u 20 sati.

Autor:
J.V.

Slični tekstovi

Komentari

9
  1. Мани се највише свиђа овај модел “Jepp”
    😉

  2. Hoce li biti povoljnih kredita za kupovinu? Inace ja radim u fabrici kablova, pa imam nesto nizu platu od niskih preduzetnika koji dobro zaradjuju i sebi bez kredita mogu da priuste dobar auto i izdrzavaju cetvoroclanu porodicu, letuju u inostranstvu, zive u velikim kucama i stanovima i idu u Narodno pozoriste i bioskop.

    • Хоће. За тебе, пошто ти је плата таква каква је имамо специјалну понуду. 10 Е месечно на 100 година.

    • Pa zašto radiš u fabrici kablova? Ajde u preduzetnike, tu teče med i mleko.

  3. Ume li aktuelna vlast, da barem malčice krene /za početak/ u realizaciji plana, „Niš sajamski grad“.
    Prostora ima. Primera radi – garaža Nišeksptesa. Ili kasarna preko puta auto pijace. Bogom dana lokacija. Ili će se baviti i dalje trivijalnim temama /ko je sinoć koga i zašto/

  4. Negde na neko portalu citah o cudanom nekom gradu, ne secam se kom, a i portal je cudan. Nema vrata ni prozora na mnogim kucama koje se vec ruse, pa se pitam nije li rec o Nisu , a vi pricate o Nisu kao sajamskom gradu i odrzavate Sajam automobila i nudite skupe automobile sirotinji.

  5. Svi ti automobili koji se izlazu vrede vise od sportske hale i stadiona zajedno.

  6. Sajam automobila u Beogradu ima nekog smisla, a u Nisu ako cemo iskreno izgleda veoma smesno. Mucenje ni za sta.

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.