Promo tekst

Mega Maxi hipermarket – centar mega popusta

Mega
foto: Vladimir Miloradović

Mega Maxi hipermarket postao je centar mega popusta, povoljne i dobre kupovine. Na lokaciji bivše Tempo prodavnice, koja je renoviranjem i usavršavanjem dobila novo ruho, kupcima je na raspolaganju širok i inovativan asortiman dostupan po dobro poznatim hipermarketskim Tempo cenama. Dodatno, sada svi potrošači imaju jedinstvenu priliku da se opredele za „heroje nedelje“, specijalne ponude određenih proizvoda koji će biti na mega popustu.

Raznovrsna ponuda na koju su potrošači navikli u Tempu, uz dobro poznate atraktivne sezonske akcije i kategoriju neprehrane, dodatno je obogaćena novim destinacijama za kupovinu, ali i dodatnim mega popustima.

pijaca (1)
foto: Vladimir Miloradović
Ulaskom u najmoderniji hipermarket, kupac stiče utisak novog iskustva kupovine za celu porodicu, a novine na odeljenjima pekare, delikatesa, vinarije, zdravije hrane, voća i povrća upotpuniće i dodatno sniženi proizvodi različitih kategorija, od higijene preko pokućstva, alata za baštovanstvo, pa do tehnike.

Pored prepoznatljivih destinacija sezonskih i bebi proizvoda, potrepština za ličnu higijenu, kao i odlične selekcije alkoholnih i bezalkoholnih pića, tu je i Zdraviji kutak u kom se na jednom mestu, pored zdravijih namirnica može pronaći i široka paleta Nature’s Promise proizvoda, za ukusne, a zdravije odluke potrošača. Posebno se izdvaja nov koncept Maxi pekare koja nudi pogodnost uživanja u tradicionalnim ukusima hlebova i peciva, pravljenih i pečenih u samoj prodavnici. Profesionalni pekari svojim znanjem doprinose da se odgovori na potrebe ljubitelja tradicionalnih hlebova, a u asortimanu se nalaze seljački beli hleb, ručno rađen domaći beli hleb sa dodatkom prirodnog kiselog testa, heljdin hleb sa orasima i mnogi drugi.

zdraviji kutak (1)
foto: Vladimir Miloradović
Mega Maxi predstavlja najbolji spoj Tempo prodavnica i Maxi supermarketa, a kupovina prilagođena potrebama modernog kupca, po prepoznatljivim hipermarketskim Tempo cenama, ostala je na dobro poznatoj adresi. Veliku porodičnu kupovinu u okviru koje se ističu i „heroji nedelje“ na mega popustu, kupci mogu pronaći u Mega Maxi hipermarketu u Nišu na adresi Bulevar 12. februara 80 (bivši Tempo).

U atmosferi modernog, inovativnog hipermarketa, uz asistenciju ljubaznog osoblja, potrošačima Mega Maxi pruža potpuno novo iskustvo kupovine. Komšijska usluga ujedinjena sa vrhunskom ponudom asortimana i mega popustima sada ima novo ime – Mega Maxi.

Autor:
Povezane teme

Slični tekstovi

Komentari

10
  1. Gospodo artikli su na mizernim sniženjima, (sok od 101din, na 99 din.) ili od 50 din na 49 din. Označeno žutim, podvučeno crvenim… to je pod jedan, pod dva nikada nema svežeg voća i povrća, minimalna nabavka, previše čekanja na mesnate proizvode, loš raspored robe itd… Mora i može to mnogo bolje…

  2. Dalekooo od povoljnih cena,tu i tamo nesto na snizenju ali je sve smejurija.Prvo podignu cene pa daju popust,ista sema kod svih trgovaca u Srbiji.

  3. Nema ovo veze sa Tempom, ponudom i cenama koja je nekad bila. Sve skuplje, jako lose odrađena rekonstrukcija, prostor konfuzan i potpuno nelogičan.
    Ono što vidite u reklamama da nudi Tempo – budite sigurni da u ovom Maksiju nema po tim cenama.
    Tužno!

  4. Hahaha ništa od navedenog, nit cena nit robe. Više puta vikendom nema robe sa reklame, ne vredi ići više.

  5. Posle kafic opasan a kod Miskovica nije gde mogu 1k ljudi…DNO DNA!!

  6. Jednom svratio, nikad više. Roba nabacana kao na buvljaku. Naplatili mi proizvod na akciji po punoj ceni.

  7. Jeste skuplje ali je pecivo uvek sveze,hleb,gotova jela… Ali niko ne moze da zameni Tempo.Tempo je vrh!

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još 450 karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.