
Niška policija uhapsila je V. S. koji je, kako se sumnja, u četvrtak uveče, nakon što je ugledao policiju koja mu je išla u susret, iz „renoa“ bacio paketić sa 106 grama marihuane.
Mladić se sumnjiči da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Marihuana je, kako se sumnja, bila namenjena daljoj prodaji – navode iz policije.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden višem javnom tužiocu u Nišu.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
Da je bacio tonu,ne bi mu bilo nista. A ovako…..
drzavni posao
A ovamo prica u UN da smo mi slobodarska zemlja, a 3 godine za prstohvat marihuane..
Tona bi ga povadila
Pitam za druga…
Samo ti pitaj i gledaj pink, a ovima će pored takvih, doći kraj, nikad!
Pa predsdnik rekao da marihuana nije droga i da je u mnogim zemljana u slobodnoj prodaji
Tako to biva kada nemas zastitu nekoga iz vladajuce sekte, uhapse te za 200 gr a pomiluju za preko tone i velike plantaze
Onaj sa tonom ipo (toliko reče Predsednik da je bilo) šeta se slobodan a ovaj će za 100 grama dugo da riba apsane.Nepravda,kao što reče Kalimero.