Vranjanac vozio sa 2,39 promila alkohola u organizmu

autor: Lj. F.
policija saobracajna kosta
Bez dozvole i pod dejstvom alkohola; Ilustracija; foto: A. Kostić

U redovnoj kontroli, kako saopštavaju iz vranjske policije, u utorak je zaustavljen vozač koji je upravljao vozilom sa 2,39 promila alkohola u organizmu. Istog dana iz saobraćaja je isključen i vozač koji je vozio pod dejstvom droge i bez dozvole.

Sa preko 2 promila alkohola u krvi policija je u Vranju zaustavila 46-godišnjeg muškarca koji je vozio „fiat punto“, a na vranjskim ulicama je zatekla i 31-godišnjeg vozača „opel korse“ koji je upravljao automobilom bez vozačke dozvole i pod dejstvom kokaina.

Vozači su zadržani do 12 sati i protiv njih će, dodaju iz policije, biti podnete prekršajne prijave iz Zakona o bezbednosti saobraćaja.

Autor:
Lj. F.

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.