Derbi začelja Prve lige za košarkašice u subotu u Nišu

zkk student nis foto jv vanja keser
Ispale, pa se vratile; foto: JV / Vanja Keser

Prvi meč 10. kola Prve lige za košarkašice otvoriće u subotu, 14. decembra u Nišu domaći Student i Proleter 023. Ove dve ekipe zauzimaju pretposlednje i poslednje mesto na tabeli, a Nišlijke imaju pobedu više od Zrenjaninki.

Sa dve pobede i 7 poraza Nišlijke se nalaze na pretposlednjoj poziciji, a „fenjer“ trenutno drži Proleter 023 koji ima samo jedan trijumf.

Jedna od dve pobede koje Student ima upravo je nad ekipom iz Zrenjanina u prvom kolu Prve lige.

Utakmica je na programu u subotu, 14. decembra od 16:30 u sali Osnovne škole „Dušan Radović“ u Duvaništu.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.