Natalija Stevanović i Olga Danilović predvode tenisku reprezentaciju Srbije

natalija stevanovic 2 foto Jasmin open jasminopen com
Predvodi Srbiju u Kraljevu; foto: Jasmin open, jasminopen.com

U plej-of duelu Bili Džin King kupa, u kom će Srbija igrati sa Rumunijom u Kraljevu, žensku tenisku reprezentaciju naše zemlje predvodiće dve najbolje srpske teniserke na WTA listi Olga Danilović i Nišlijka Natalija Stevanović.

Bili Džin King kup
Deo reprezentacije Srbije; foto: Teniski savez Srbije
U mečevima protiv Rumunije, koji će biti igrani 10. i 11. novembra u Kraljevu, našu selekciju predvode 119. teniserka sveta Olga Danilović i Nišlijka Natalija Stevanović, trenutno 185. na listi koja je za vikend imala uspeha i u dublu.

Selektor nacionalne teniske ženske selekcije Dušan Vemić je za plej-of duel Bili Džin King kupa, pored Stevanovićeve i Danilovićeve, pozvao i Lolu Radivojević (275.), Miu Ristić (327.), Aleksandru Krunić (684.) i Katarinu Kozarov (313.).

Srbija je zamenila Poljsku u plej-ofu pošto je ova selekcija dobila specijalnu pozivnicu za direktan plasman u kvalifikacije za Svetsku grupu.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

2
  1. Браво за нашу Нату!Дошла је тихо и ушла у легенду! Као Док Холидеј!

  2. A što ne zna da istrpi kritiku, to nema veze 😛 ….

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još 450 karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.