
Drugi poraz zaredom u plej-autu fudbaleri Radničkog doživeli su u 32. kolu Superlige pošto su u Surdulici poraženi od Radnika rezultatom 1:0 (0:0). Nišlije se i pored 17. poraza nalaza iznad crte za baraž, a surdulički tim više nije poslednji na tabeli plej-auta.
Od nedavno 100-godišnjak, bez Pejovića, Etongua, Stojanovića i Savića, Radnički nije uspeo da upiše prvi trijumf u plej-autu i sledi mu teška borba za opstanak u eliti.
Jedini gol na meču, gde nije bilo mnogo prilika, postigao je Abubakar u 69. minutu. Nišlije su bile bolje u prvom poluvremenu, ali Petrov i Mićin nisu iskoristili svoje šanse.
U drugom delu igre Radnik je kontrolisao igru, prvo su Stojanović, Andrić i Radulović stvarali šanse, a onda je Abubakar pogodio mrežu Dragana Rosića.
Nišlije imaju 29 bodova i nalaze se na 12. poziciji, a Surduličani su sa 27 bodova dve pozicije niže, mestu koje vodi u baraž.
U narednom kolu, koje je na programu u nedelju, 30. aprila Radnički od 17 sati dočekuje lučansku Mladost, a od 19 sati Radnik igra u Kruševcu protiv Napretka.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
Dodje seljak dosljak, upropasti grad, upropasti klub, obogati se i nikom nista. E to cudo da vidis
Hoće li neko da snosi posledice zbog propasti Radničkog
Koje,bre “ Nislije“ ! Dobro je i veliki uspeh, kako pise u tekstu, sto smo iznad crte ?! Ej, bedo niska i bruko, sve ove lezilebovice, zajedno sa upravom, najuriti iz Nisa ! Ajmo,jos jedan vatromet i kolektivni odlazak u Crkvu, samo Bog moze da nam pomogne !
Kakva katastrofa za ovaj grad, jug Srbije… Klub je doveden do propasti, rado sam išao da pratim svaki meč na čairu, sad me sramota i da odem.
Preživeo je klub i spajanja, zabranjivanja, banana ideje o fuzijama, treću ligu, preživeće i živeće i dalje. Real u srcu ostaće.
Nije poenta prezivljavanje, vec sto si klub svetle tradicije, stogodisnjak, treceg grada u Srbij! Najmanje mora da si cetvrti, Uz Partizan, Crvrnu zvezdu i Vojvodinu , da pokusas da igras neki evropski kup, da imas skolu i da se ta deca postuju…
Занима ме,о чему ли сада размишљају играчи „Радничког“….треба увек да погледају репризе својих“наступа“…можда осете стид и срам…ако их имају!?
Ma nema ga tvoj Lalatović, kako ti reče, dobri igrači samo da ih malo uigra!
…У праву си,пријатељу…погрешио сам…а изгледало ми је,да ће све бити много,много боље!
Druga liga
Evo sta se desava kada date trojici ljudi koji su dosli iz palanke u Nis, a ni fizicko nisu radilii i data im klub! Lepo se kaze ako si nislija budi meraklija! Ako nisi nislija idi odakle si dosao i necemo da se pozdravljamo!!!
Pa kad su oni “ došljaci“ takvi, kakvi smo onda ostali u Nišu, kad nismo sposobni ni klub naš da vodimo? Onda to govori više o nama odavde nego o tim ljudima.
Pa takozvani nislija, a ko je vodio Radnicki ovih 95 godina dok nisu dosli ovi tvoji koje uzdizes i branis?! A posto znas jel ih postavio grad ili neko drugi, takve sportske gromade i velicine?!
Gresis. Upravo suprotno se ovde radi vec godinama. Ako si nislija nemoj ni da pokusavas da dodjes, ako nisi nislija onda si dobrodosao. Kada je zadnji put niski trener bio set struke, koliko niske dece igra za prvi tim. Ccc…
Tončev lagano ali sigurno vodi Radnički u prvu ligu. Kakav uspeh, ne može to svako. Stadion se raspada, klub katastrofa, al zato privatni džepovi puni
Bugarineee, odlazi !!!
Katastrofa na pomolu,sem golmana Rosica,niko ne zasluzuje da nosi dres Radnickog,ako se ne trgnu i pocnu da pobedjuju ispadosmo.Jedino nam kup ostaje,u sredu igramo s Vojvodinom,pobedjujemo i eto smo u polufinale,ali s ovakvom igrom…………..
A oni sto glasaju za SNS i SPS, nek samo nastave, da vidimo dokle mozemo da potonemo!!!