Šestoro Nišlija na juniorskom Evropskom prvenstvu u kik-boksu

kik boks reprezentacija srbije foto kik boks nis
Srbiju predstavlja 26 takmičara; foto: Kik-boks klub Niš

Svetski šampioni Nada Krivačević i Janja Savić, vicešampion sveta Ivan Krivačević, kao i Jovan Stevanović, Pavle Mitrović i Vuk Đorđević predstavljaće svoj Niš i Srbiju na Evropskom prvenstvu u kik-boksu koje će od 26. avgusta do 3. septembra biti održano u Turskoj. Selektor Srbije i trener iz Niša Srđan Radulović kaže da očekuje dobre rezultate svih 26 takmičara koji će nastupati pod zastavom Srbije.

KBK Niš i KBK Gard 018
Trener i takmičari KIk-boks kluba Niš i borci kluba Gard 018; foto: KBK Niš i KBK Gard 018
Grad Niš predstavljaće šestoro juniora – troje iz Kik-boks kluba Niš (Nada Krivačević, Janja Savić i Ivan Krivačević), dvoje iz kluba Gard 018 (Pavle Mitrović i Vuk Đorđević), kao i Jovan Stevanović iz Konstantina.

Reprezentacija Srbije ima 26 članova u kategorijama starijih i mlađih juniora, a selektor Srđan Radulović očekuje dobre rezultate.

Iako učestvujemo sa manjim brojem takmičara od planiranog, dok će većinu zemalja predstavljati veći broj takmičara, odabrani su oni najbolji i nadam se da ćemo kvalitetom još jednom dokazati da smo u samom vrhu u obe discipline K-1 i low kick, u kojima kao Srbija nastupamo. Posle dobro odrađenih priprema na Paliću, svi takmičari su spremni i motivisani da dostojno predstavljaju reprezentaciju – rekao je Radulović.

Sa njim u timu su i treneri Radomir Radomirović i Vladimir Bogovića.

Kik-bokseri za Tursku putuju u petak, 25. avgusta, a posle završetka merenja i žreba, borbe eliminacija su na programu od ponedeljka do petka, a završnica i finala planirana su za 3. septembar.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.