
Dečiji mobilijar na Panteleju u Studeničkoj nema podlogu, pa se deca igraju u prašini. Posle padavina, mobilijar je neupotrebljiv jer je poplavljen, žale se čitaoci preko aplikacije “Prijavi problem”.
Roditelji kojima je to najbliži mobilijar za decu pitaju zašto podloga uopšte nije postavljena kada je mobilijar pravljen.
Mobilijar je veoma loše urađen, nije stavljena nikakva podloga, a nalazi se na najnižoj tački u ulici – piše Nišlija.
Deca sa tobogana mogu da se spuste samo u baru, a poplavljen je i deo oko ljuljaške, pa je nemoguće prići.
Igralište je zapušteno i uraslo u korov, a ima i polomljenih delova mobilijara koji ugrožavaju bezbednost dece, žale se čitaoci.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.
Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.
Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.
Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.
Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.
U jesen blato a leti prašina. Tako je na većini igrališta. Da li idejni tvorci ovakvih rešenja imaju malu decu i puštaju ih da se igraju tu? Površinu treba posuti slojem strugotine, sitnim oblutkom i sl i povremeno proveravati stanje. Ima i boljih rešenja ali skupljih.
Tako to rade stručnjaci!
Ovo nije vise nije ni problem. Izgleda da je postalo neresivo.
Дечије игралиште на углу улица Ђуре Јакшића и Гоце Делчева је у још лошијем стању ! Вероватно су деца са Бубња другоразредна!
Nažalost ta zelena površina oko igrališta se pretvorila u parking više nema trave samo prašina i blato. Javna parking mesta oko zgrada privatizuju stavljaju rampe,a onda se ostali parkiraju u parkić !
Nema „javnih parking mesta oko zgrada“, ti parkinzi su na parceli zgrade i nema zakonskih prepreka da se postave barijere. Bar je tako u mojoj zgradi.
Kao što kuće imaju svoja dvorišta tako ih imaju i zgrade. Sve su to stanari platili, nisu dobili od radničkih saveta.
Kada uđete u Geosrbiju jasno se vidi šta je na parceli zgrade a šta je javna površina. Na javnoj površini se može svako parkirati ako je to predviđeno.