Obezbeđeni obroci za Narodnu kuhinju u Vranju

autor: I.M.
490x370 narodna kuhinja subiotica crveni krst
Za 600 korisnika obezbeđeni obroci do kraja aprila; arhivska fotografija

Sredstva za nesmetani rad Narodne kuhinje u Vranju i Vranjskoj Banji obezbeđena su za do kraja aprila, potvrdio je za Južne vesti Tomislav Stefanović, sekretar vranjskog Crvenog krsta.

Prema njegovim rečima,  u Narodnoj kuhinji se svakodnevno spremaju topli obroci za 600 korisnika.

Od tog broja, 420 obroka sprema se za korisnike u Vranju i 180 za korisnike u Vranjskoj Banji. Pre zimskog perioda zbrinuli smo i staračka domaćinstva, uglavnom u udaljenim planinskim selima, gde smo podelili pakete osnovnih životnih potrebština jer korisnici nisu u mogućnosti da dolaze u Narodnu kuhinju – kaže Stefanović.

Reč je o 440 paketa koje je Crveni krst Srbije spremio za najsiromašnija domaćinstva.

Autor:
I.M.

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još 450 karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.