Škola rolera u Nišu

autor: Z.M.
skola rolera nis

Sportski klub Oksidžen i Ski-klub Niš organizovali su u najvećem niškom parku Čair školu rolera za decu svih uzrasta.

U radne dane, svake večeri od 19 sati, na poligonu kod mostića u centru parka, devojčice i dečaci ovladavaju tehnikom vožnje rolera i dodaju školskom raspustu novu, lepu dimenziju.

Školom rukovode profesor Srđan Nonić iz kluba Oksidžen i glavni trener Ski kluba Niš Ognjen Dragoljević.

– Cilj nam je da se u tople letnje večeri deca na organizovan način zabave, ali i da ovladaju veštinom koju nikad neće zaboraviti – kaže profesor Srđan Nonić.

Organizatori škole rolera insistiraju da polaznici dođu sa punom opremom, uključujući štitnike i kacige.

– Program smo pripremili tako da umeće vožnje rolera približimo i karakteristikama nekih drugih sportova. Zato u školi rolera savladavamo i elemente zimskih sportova, skijanje, klizanje, hokej, ali i sportova u kojima se na rolere ponajmanje misli, poput košarke. Naši polaznici će, u dogledno vreme, umeti da igraju hokej na rolerima, ali i rol-basket. To će naučiti uz puno smeha, kroz igru i zabavu – dodao je Nonić.

Sve informacije mogu dobiti na telefone 063/10-24-303 i 061/16-17-555. 

Autor:
Z.M.

Slični tekstovi

Komentari

1
  1. UŽASNO. Moj sin je otišao tamo i rekli su da mu je potrebna nova oprema, a moja koleginica ima iste takve rolere za svoju ćerku i ona sasvim normano vozi. Imaju mnogo visoke standarde.

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još 450 karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.