Prokupčani fizički napali saobraćajce

autor: Lj.M.
saobracajna policija foto aleksandar kostic
Još jedan vozač uhvaćen u vožnji pod dejstvom alkohola; Ilustracija, foto: A. Kostić

Dvojica Prokupčana uhapšena su nakon što su, tokom rutinske kontrole saobraćaja, najpre verbalno, a potom i fizički napali policajce koji su ih zaustavili.

Kako saznajemo u policiji, uhapšeni su V. R. (38) i M. N. (24) i protiv njih će biti podneta krivična prijava zbog sumnje da su počinili krivično delo ometanja službenog lica u vršenju službene dužnosti.

Policija je u kontroli saobraćaja zaustavila automobil kojim je upravljao V. R, nakon čega je on počeo da vređa, a potom je sa suvozačem M. N. i fizički napao saobraćajce – kažu u policiji.

Osumnjičenima je, do salušanja, određeno zadržavanje do 48 sati.

Autor:
Lj.M.

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.