Stiže blago zahlađenje

autor: B.G.
kisa Pavlina Jane Flickr
Zima, proleće, jesen, pa leto? Foto: Pavlina Jane/Flickr

Screen Shot 2016 02 17 at 9 24 38 AM
Kiša do nedelje; Izvor: RHMZ
Do kraja februara nastaviće se „jesenje“ vreme, predviđaju meteorolozi.

Po prognozi Republičkog hidro-meteorološkog zavoda nešto će biti hladnije narednih desetak dana, ali i tada bez minusa.

Nakon nekoliko pravih prolećnih dana vreme će, bar na jugu, do kraja vikenda biti oblačno i kišovito, a tako će biti i narednih 30 dana.

Temperatura će se kretati od 3 do 13 stepeni.

 

Autor:
B.G.
Povezane teme

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.