KMF Kalča u Prvoj ligi

kmf naisus hala cair
Ilustracija

Klub malog fudbala Kalča iz Niša, koji je osnovan 2010. godine, obezbedio je plasman u Prvu futsal ligu naredne sezone pobedom u poslednjem kolu mini-lige.

Niš će naredne sezone imati tri predstavnika u najvišem rangu takmičenja u malom fudbalu.

Klub malog fudbala iz Niša je u poslednjem kolu mini-lige pobednika regionalnih drugih liga savladao SAS u Zrenjaninu rezultatom 3:1 i time obezbedio drugo mesto u ligi.

Kalča je osnovana 2010. godine, a u drugoj sezoni takmičenja izborila plasman u najviši rang takmičenja.

Autor:

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još 450 karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.