Beogradski i kruševački pankeri sviraju u Nišu

Atmosfera u AKC FUZZ privatna arhiva Aleksandar Mijalkovic
foto: Aleksandar Mijalković

Beogradski pank bendovi Bolesna štenad i Sara Džesika Panker, kao i kruševački Crveni karton nastupiće u subotu, 10. februara od 21 sat u niškom AKC Fuzz-u.

Nakon koncerta u novembru 2022. godine, Bolesna štenad i Sara Džesika Panker sviraće ponovo u Nišu, a ovog puta sviraće sa bendom Crveni karton, a organizatori najavljuju da će zajedno odsvirati “nikad jači koncert”.

Bendovi koji su već svirali kod nas i oduševili publiku, dolaze zajedno jači no ikad da pokore AKC Fuzz – kažu organizatori.

Za bend Bolesna štenad organizatori su tada istakli da poseduju jedinstven šarm, kako na bini, tako i van nje, kao i to da njihovom muzikom i tekstovima spadaju u jedan od najkarakterističnijih bendova srednje generacije.

Sara Džesika Panker je takođe beogradski sastav koji čini, kako kažu organizatori, “paklena petorka” i koji “pankuje” od 2019. godine, te da su bili i pobednici glasova publike na takmičenju “Wind Rock Up” u Vršcu i zauzeli treće mesto na generalnom plasmanu.

Kruševački pank bend Crveni karton 2021. godine vratio iz mirovanja i nakon delimične promene sastava uspešno nastavio koncertne turneje širom Srbije.

Ulaznice su u prodaji po ceni od 500 dinara u Komitet pivari, a na samom ulazu koštaće 700 dinara.

Autor:
Povezane teme

Slični tekstovi

Komentari

0

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.