U prodaji karte za Marčelov koncert u Nišu

autor: Lj. J.
Marcelo 12 1
Marčelo ponovo u klubu "Feedback"; foto: arhiva, JV

Posle sjajnog nastupa u okviru hip-hop bine koja je letos bila na Nišvilu, predvodnik srpske rap-crossover struje Marko Šelić Marčelo i njegov Napeti trio održaće samostalni koncert u Nišu. Koncert u klubu Feedback zakazan je za petak, 31. januara, a karte su u pretprodaji po ceni od 700 dinara.

U susret novom singlu Udahni koji će najaviti predstojeći šesti studijski album pod nazivom Nojeva varka, Marčelo će u Nišu izvesti repertoar koji podrazumeva najbolje numere iz dosadašnjeg toka karijere, najavljuju organizatori.

Za zagrevanje publike pobrinuće se lokalna podrška sa juga Srbije – Delkor i Bezz iz Leskovca – kažu organizatori.

Marko Šelić Marčelo nastupiti sa svojim dugogodišnjim saradnicima Nevenom Glibetić Nensi (vokal), Radetom Sklopićem DJ Raid (klavijature, gramofoni) i Filipom Krumesom na violini.

Prvih 100 ulaznica prodavaće se u pretprodaji po ceni od 700 dinara od subote, 11. januara, a preostali kontigent karata će biti pušten naknadno u prodaju po ceni od 800 dinara – kažu organizatori.

Pretprodajna mesta su CD Sound, koji je na kraju novog podzemnog prolaza i Minstarstvo Beer Bar koje se nalazi u Vojvode Vuka 12, kod Doma Vojske.

Autor:
Lj. J.
Povezane teme

Slični tekstovi

Komentari

2
  1. Знајући жену му, не би рекао да је предводник 😀
    Поздрав Снежо 😀

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Preostalo Vam je još 450 karaktera.


Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Redakcija Južnih vesti zadržava pravo da – ukoliko ih proceni kao neumesne – skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, uvrede na račun autora teksta i/ili članova redakcije kao i bilo kakvu pretnju, uvredu, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj.

Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Južne vesti nemaju nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za komentare i njihovo objavljivanje.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije Južnih vesti.

Smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

Administratorima Južnih vesti se možete obratiti preko Kontakt stranice.

Google Play App Store
Prijavite se na naš bilten

Ne propustite najvažnije događaje u nedelji.